Elektromonter (m/ž/d) // Elektromonteur (m/w/d)

4.10.2021
ELIN GmbH
Koroška
m/ž
 Prijavi se na to delovno mesto
Povej naprej
Kompatibilnost
Aktiviraj svoj karierni profil in si oglej kako se ujemaš z delovnim mestom
ELIN GmbH

Smo proizvajalec naprav in sistemski integrator za elektrotehniko ter v našem portfelju na tržišču vodilni. Osredotočeni smo na komercialne stranke in javne naročnike. Naši sodelavci in sodelavke opravljajo to nalogo že več kot 100 let.

Vaše naloge:

  • odgovorna montaža električnih sistemov,
  • izvedba novih inštalacij in naročil zaradi prenove (vzdrževalna dela in popravila),
  • sodelovanje v malih skupinah in timih; ob ustrezni praksi obstaja možnost vodenja le-teh.

Zahtevan profil:

  • zaključena elektrotehniška izobrazba in praksa v tehnologiji električnih inštalacij,
  • zadostno znanje nemščine za delo na gradbiščih v Avstriji,
  • pripravljenost za delo in motiviranost,
  • zmožnost dela v timu in pripravljenost za osebni razvoj.

Kaj vam ponujamo:

  • mesečno plačilo primerno trgu in storilnosti od 2293,08 evrov bruto plus dodatki in stroški; za dodatno kvalifikacijo in izkušnje nudimo višjo plačo zaposlitev v zanesljivem velepodjetju
  • samostojno dejavnosti.

Veselimo se vaše prošnje za delovno mesto, ki jo pošljite na naslov:

Stik
ELIN GmbH
Robertstraße 2, 9020 Klagenfurt
Tel. št.: +43 (0) 59902 30631
www.elin.com

Ne odlašaj s prijavo!
Bodi med prvimi.
 Prijavi se zdaj

Opis delovnega mesta

Wir sind Anlagenbauer und Systemintegrator für Elektrotechnik und in unserem Portfolio Marktführer. In unserem Fokus stehen kommerzielle Kunden und öffentliche Auftraggeber. Dieser Aufgabe stellen sich unsere Mitarbeiterinnen und Mitarbeiter seit mehr als 100 Jahren.

Ihre Aufgabe

- verantwortliche Montage von elektrischen Anlagen
- Durchführung von Neuinstallationen und Umbauaufträgen
- Mitarbeit in, bei entsprechender Erfahrung auch Führung von, Arbeitspartien und überschaubaren Teams

Kaj pričakujemo

Ihr Profil

- abgeschlossene elektrotechnische Ausbildung mit Praxiserfahrung in der Elektroinstallationstechnik
- Ausreichende Deutschkenntnisse, um auf Baustellen in Österreich und Deutschland bestehen zu können
- Einsatzbereitschaft und eine motivierte Arbeitsweise
- Teamfähigkeit und Bereitschaft zur persönlichen Weiterentwicklung

Kaj nudimo

Stik:
ELIN GmbH
Robertstraße 2, 9020 Celovec
Tel. št.: +43 0 59902 30631
//www.elin.com

Unser Angebot

- markt- und leistungsgerechtes Einkommen ab EUR 2.293,08 brutto zuzüglich Zulagen und Diäten, je nach Qualifikation und Erfahrung wird Überzahlung angeboten
- Sicherheit eines Großunternehmens
- Eigenverantwortliche Tätigkeiten

Wir freuen uns auf Ihre aussagekräftige Bewerbung über unsere Karriereseite:

Kontakt:
ELIN GmbH
Tel.: +43 (0) 59902 30631

Izberi področje dela