Junior HR svetovalec za iskanje in selekcijo

12.1.2022
ITClass, kadrovsko svetovanje, d.o.o.
Ljubljana
m/ž
 Prijavi se na to delovno mesto
Povej naprej
Kompatibilnost
Aktiviraj svoj karierni profil in si oglej kako se ujemaš z delovnim mestom
Spletna stran:

Projektni vodja / Inženir na področju elektro vzdrževanja (m/ž)

Tvoja IT zaposlitev. Tvoji pogoji.

Povej želje in povežemo te s pravim podjetjem.

Pomagamo ti poiskati dobro zaposlitev glede na tvoje želje in izkušnje in te podpremo skozi celoten selekcijski postopek. Imamo močan network IT in drugih podjetij, kjer te čakajo različne zaposlitvene priložnosti, na tvojo željo pa stopimo v stik tudi z drugim podjetjem, kjer si želiš delati.

www.it-class.si

Najprej zelo pomembno vprašanje: kaj ti pomenijo besede Python, Java, Delphi?

Če je tvoj odgovor različen od: Python je angleška beseda za vrsto plazilca, Java je eden od otokov v Indoneziji, Delphi pa preročišče v stari Grčiji, smo že na pravi poti.

Gremo dalje: C#, DevOps, PHP, Angular, SQL, Javascript? Če ti te besede zvenijo domače, smo naredili še en korak dlje.

Če pa poleg tega želiš še graditi na poklicu in v industriji, ki v zadnjem letu beleži rekordno rast povpraševanja in bi rad_a bil_a v koraku z vročimi tehnologijami ter svoje znanje apliciral_a na iskanje najbolj zaželenih talentov na trgu dela, poleg tega pa bi rad_a imel_a ekskluziven vpogled na trg dela IT strokovnjakov in sodeloval_a z najbolj uspešnimi podjetji, potem smo se že skoraj našli!!!

Iščemo namreč zagnanega in vedoželjnega asistenta pri iskanju in selekciji IT kadrov, ki bo pomagal_a pri iskanju in selekciji IT talentov. Kot nov in ključen del ekipe boš opravljal_a širok razpon delovnih nalog, kar bo dobra priložnost za učenje novih veščin in spoznavanje dobrih praks, obenem pa bo pomenilo izgradnjo ključnih kompetenc za prihodnost ter pomenilo zate izjemno konkurenčno prednost na trgu dela. Delal_a boš neposredno z vodji projektov pridobivanja talentov in pomagal_a pri vseh nalogah, povezanih z iskanjem tistega pravega kandidata, računamo pa, da boš v kratkem času postal popoloma samostojen_a ter bil v neposrednem stiku z naročniki ter prevzel tudi svetovalno vlogo.

Pridruži se naši ITClass ekipi, ki se odlično ujame in z veseljem medse sprejme nove člane. Delamo zagnano, vendar se znamo pogosto tudi zabavati - letos smo na primer skupaj potovali v Beograd, obiskali kabaret v restavraciji Nebo in že mnogokrat skupaj proslavili naše skupne in individualne poslovne uspehe, za leto 2022 pa imamo še precej bolj drzne načrte..

Junior HR svetovalec za iskanje in selekcijo

Glavne odgovornosti:

  • Pomoč vodji pridobivanja talentov pri zaposlovanju.
  • Pregled razpoložljivih delovnih mest in prijav.
  • Objavljanje oglasov za zaposlitev na družbenih omrežjih in delovnih mestih.
  • Pomoč ekipi pri pregledovanju življenjepisov kandidatov.
  • Preverjanje referenc kandidatov.
  • Izvajanje prvih telefonskih klicev s kandidati.
  • Komuniciranje s kandidati in priprava intervjujev.

Super je, če:

  • Imaš izobrazbo vsaj VI/2. stopnje s področja človeških virov, poslovanja, psihologije, ekonomije, komunikacij, računalništva, poslovne informatike ali povezanega področja.
  • Te zanimajo ljudje in to, kako jim omogočiti lastno realizacijo.
  • Te zanima gradnja kariere na področju iskanja in selekcije.
  • Te ni strah govoriti po telefonu z neznanimi ljudmi.
  • Te zanima tehnologija, želiš razviti digitalne veščine in spretnosti.
  • Znaš jasno komunicirati tako ustno kot pisno.
  • Znaš kritično razmišljati in gledati na zadevo iz več različnih zornih kotov.
  • Si organiziran_a.
  • Si samomotiviran_a in samoiniciativen_na.
  • Ti projektno delo predstavlja izziv.
  • Si predan_a in pripravljen_a dobro delati za plačo, ki je višja kot drugje v industriji.

Zakaj postati ITClass junior rekruter?

  • Ker boš gradil_a na poklicu, ki je letos v roku 24 ur dosegel 14000 objavljenih delovnih mest na LinkedIn-u in je na splošno v velikem porastu.
  • Razvoj kariere v hitro-rastoči, perspektivni industriji.
  • Intenzivno uvajanje in učenje pod budnim mentorskim očesom.
  • Zabavne aktivnosti z ekipo.
  • Stik z IT talenti in vodilnimi visoko tehnološkimi podjetji.
  • Pisarne s pogledom čez celo Ljubljano.
  • Možnost obiskovanja fitnesa v bližini pisarn.
  • Neomejene količine kave in sadja v pisarni.
  • Sproščeno vzdušje, kjer odnosi temeljijo na zaupanju.
  • Odlično plačilo, ki je sestavljeno iz fiksnega dela in dela, ki temelji na tvoji uspešnosti (v kar ne dvomimo), poleg tega pa maksimalen regres, poslovna uspešnost itd itd itd. Na razgovoru ti izdamo vse podrobnosti.
  • In nenazadnje zato, ker želimo v letošnjem letu preiti na 4-dnevni delovni teden. To pomeni 52 podaljšanih vikendov letno!

Če si se prepoznal v opisu in bi rad delal v edinstvenem podjetju, nam pošlji svojo prijavo že danes.

Smo te prepričali? Mi že pripravljamo kavo za pogovor.

Veseli bomo, da te spoznamo!

Prijave zbiramo do zapolnitve delovnega mesta, s klikom na link.

Ne odlašaj s prijavo!
Bodi med prvimi.
 Prijavi se zdaj

Opis delovnega mesta

Pridruži se naši ITClass ekipi, ki se odlično ujame in z veseljem medse sprejme nove člane. Delamo zagnano, vendar se znamo pogosto tudi zabavati - letos smo na primer skupaj potovali v Beograd, obiskali kabaret v restavraciji Nebo in že mnogokrat skupaj proslavili naše skupne in individualne poslovne uspehe, za leto 2022 pa imamo še precej bolj drzne načrte.

● Pomoč vodji pridobivanja talentov pri zaposlovanju.
● Pregled razpoložljivih delovnih mest in prijav.
● Objavljanje oglasov za zaposlitev na družbenih omrežjih in delovnih mestih.
● Pomoč ekipi pri pregledovanju življenjepisov kandidatov.
● Preverjanje referenc kandidatov.
● Izvajanje prvih telefonskih klicev s kandidati.
● Komuniciranje s kandidati in priprava intervjujev.

Kaj pričakujemo

● Imaš izobrazbo vsaj VI/2. stopnje s področja človeških virov, poslovanja, psihologije, ekonomije, komunikacij, računalništva, poslovne informatike ali povezanega področja.
● Te zanimajo ljudje in to, kako jim omogočiti lastno realizacijo.
● Te zanima gradnja kariere na področju iskanja in selekcije.
● Te ni strah govoriti po telefonu z neznanimi ljudmi.
● Te zanima tehnologija, želiš razviti digitalne veščine in spretnosti.
● Znaš jasno komunicirati tako ustno kot pisno.
● Znaš kritično razmišljati in gledati na zadevo iz več različnih zornih kotov.
● Si organiziran_a.
● Si samomotiviran_a in samoiniciativen_na.
● Ti projektno delo predstavlja izziv.
● Si predan_a in pripravljen_a dobro delati za plačo, ki je višja kot drugje v industriji.

Kaj nudimo

● Ker boš gradil_a na poklicu, ki je letos v roku 24 ur dosegel 14000 objavljenih delovnih mest na LinkedIn-u in je na splošno v velikem porastu.
● Razvoj kariere v hitro-rastoči, perspektivni industriji.
● Intenzivno uvajanje in učenje pod budnim mentorskim očesom.
● Zabavne aktivnosti z ekipo.
● Stik z IT talenti in vodilnimi visoko tehnološkimi podjetji.
● Pisarne s pogledom čez celo Ljubljano.
● Možnost obiskovanja fitnesa v bližini pisarn.
● Neomejene količine kave in sadja v pisarni.
● Sproščeno vzdušje, kjer odnosi temeljijo na zaupanju.
● Odlično plačilo, ki je sestavljeno iz fiksnega dela in dela, ki temelji na tvoji uspešnosti (v kar ne dvomimo), poleg tega pa maksimalen regres, poslovna uspešnost itd itd itd. Na razgovoru ti izdamo vse podrobnosti.
● In nenazadnje zato, ker želimo v letošnjem letu preiti na 4-dnevni delovni teden. To pomeni 52 podaljšanih vikendov letno!

Izberi področje dela