Zaposlitveni portal MojeDelo.com za optimalno delovanje uporablja piškotke. Ali se strinjate z njihovo uporabo? Strinjam se Želim izvedeti več

Kadrovik / Recruiter - 6-12 month FTC

29.9.2018
Hudson RPO LTD
Ljubljana
m/ž
Povej naprej
Kompatibilnost
Aktiviraj svoj karierni profil in si oglej kako se ujemaš z delovnim mestom

Mi smo Hudson RPO. Ponujamo inovativne in napredne rešitve upravljanja s talenti, zunanjega izvajanja in zaposlovanja na globalni ravni. Naše uspešno podjetje za zunanje izvajanje postopka zaposlovanja, ki trenutno deluje v več kot 20 državah, je odgovorno za neavtomatizirano, strateško zagotavljanje človeških virov naši raznoliki bazi strank. Zaradi pridobitve nove stranke – enega od vodilnih svetovnih trgovcev z modnimi oblačili iščemo izkušenega kadrovnika za delo na lokaciji v središču Ljubljane.

Smo zbudili vašo pozornost? Če bi se radi potegovali za to edinstveno priložnost, morate izkazovati naslednje: izkušnje s področja zaposlovanja v podjetju ali kot del zunanjega izvajanja postopka zaposlovanja z odgovornostjo za celoten postopek zaposlovanja, dobre sposobnosti upravljanja deležnikov, pisno in ustno sporazumevanje v angleškem in slovenskem jeziku, poznavanje lokalnega trga zaposlovanja, izkušnje s hkratnim zaposlovanjem večjega števila oseb, sposobnost samostojnega dela in upoštevanja kratkih rokov in, kar je najpomembneje, sposobnost hitrega odzivanja in proaktivnega iskanja rešitev.

V zameno za vaše trdo delo vas bomo nagradili. Ponujamo konkurenčno plačilo in ugodnosti, odlično delovno okolje in možnosti za napredovanje. Predstavljali boste dve vodilni blagovni znamki in imeli priložnost za delo v prijetni strokovni ekipi.

Ste se prepoznali v opisu? Prijave pošljite v angleščini na e-mail Emma.Crichton@hudson.com ali za več informacij stopite v stik z Emmo Crichton, vodjo storitev.

Ne odlašaj s prijavo!
Bodi med prvimi.

Opis delovnega mesta

We are Hudson RPO. We deliver innovative, forward thinking talent solutions, outsourcing and recruitment on a global scale. Currently operating in over 20 countries our successful RPO business is responsible for delivering and supporting our varied client base with high touch, strategic resourcing. Due to the creation of a new account with one of the world’s leading fashion retail company we are now seeking to appoint an experienced on site recruiter to work in central Ljubljana on an initial 6-12 month fixed term contract.

Sound interesting? If you would like to be considered for this unique opportunity you will be able to demonstrate the following; Experience with in either a in house or RPO recruiting capacity with end to end recruitment responsibilities, strong stakeholder management skills, fluency in written and spoken English and Sloveinian, knowledge of the local recruitment market, experience with volume recruitment, the ability to work autonomously and to deliver to tight deadlines and finally but most importantly, to be able think on your feet and find proactive solutions.

In return for your hard work we will reward you! We offer a competitive salary and benefits package, excellent working environment and opportunities for career progression. You will represent two leading brands and have the opportunity to work amongst a friendly and professional team.

Is this you? Send us your application in English language on emma.crichton@hudson.com or contact Emma Crichton, Internal Recruiter for further information.

Mi smo Hudson RPO. Ponujamo inovativne in napredne rešitve upravljanja s talenti, zunanjega izvajanja in zaposlovanja na globalni ravni. Naše uspešno podjetje za zunanje izvajanje postopka zaposlovanja, ki trenutno deluje v več kot 20 državah, je odgovorno za neavtomatizirano, strateško zagotavljanje človeških virov naši raznoliki bazi strank. Zaradi pridobitve nove stranke – enega od vodilnih svetovnih trgovcev z modnimi oblačili iščemo izkušenega kadrovnika za delo na lokaciji v središču Ljubljane za pogodbo 6-12 mesecev.

Ste se prepoznali v opisu? Prijave pošljite v angleščini na e-mail emma.crichton@hudson.com ali za več informacij stopite v stik z Emma Crichton, vodjo storitev.

Kaj pričakujemo

Kaj nudimo

Izberi področje dela