Leiter Produktmanagement (m/w/d) / Vodja produktnega menedžmenta

Danes
ISG Personalmanagement GmbH
Beljak/Koroška
m/ž
VROČ OGLAS DANES
 Prijavi se na to delovno mesto
Povej naprej
Kompatibilnost
Aktiviraj svoj karierni profil in si oglej kako se ujemaš z delovnim mestom
Spletna stran:

Statiker (m/w) - Konstruktiver Tiefbau / Tunnelbau / Strukturni inženir (m / m) - strukturni gradbeni inženiring / tuneliranje

Die K-Uni GmbH ist ein führender Produzent von Spezialkomponenten für Wärmedämmverbundsysteme in Europa. Das Unternehmen entwickelt und produziert Kunststoffprofilsysteme für WDVS Fassaden und ist Partner aller renommierten WDVS Systemhersteller.

Zur Erweiterung des Teams im Produktmanagement sucht K-Uni ab sofort eine motivierte und engagierte Persönlichkeit für die Position:

Leiter Produktmanagement (m/w/d)
WDVS/Trockenbau (Villach/Kärnten)

Ihr Aufgabengebiet:

  • Abteilungsübergreifendes Management der Produkte (Entwicklung, Produktion Markteinführung, Phase-out)
  • Produktdatenpflege / Erstellung technischer Datenblätter / Zeichnungen etc.
  • Durchführung und Überwachung von Produktzertifizierungen, Normen- bzw. Verarbeitungsrichtlinien sowie Zulassungen
  • Mitarbeit in Verbänden und Qualitätsgruppen
  • Erstellung von Markt- und Wettbewerbsanalysen, technischen Unterlagen
  • Technischer Support für Kunden und Kollegen
  • Erfolgsanalyse der Produktgruppen
  • Technischer Ansprechpartner für Kunden und Kollegen
  • Durchführung von externen und internen Produktschulungen

Ihr Profil:

  • Erfolgreich abgeschlossenes technisches Studium oder vergleichbare technische Ausbildung mit Erfahrung im Produktmanagement (PVC-Profile)
  • Mehrjährige Berufserfahrung und fundierte Kenntnisse in den Bereichen WDVS/Trockenbau
  • Kenntnisse der Qualitätsnormen und Verarbeitungsrichtlinien (WDVS)
  • Sehr gute Kommunikationsfähigkeiten
  • Gute Selbstorganisationsfähigkeit in komplexen Prozessen
  • Teamfähigkeit und Zuverlässigkeit

K-Uni bietet Ihnen eine anspruchsvolle und vielseitige Position in einem internationalen Umfeld, ein gutes Betriebsklima, flache Hierarchien und kurze Entscheidungswege. Neben einem Fixum und variabler Bonifikation stellt K-Uni Ihnen auch einen Firmenwagen zur privaten Nutzung zur Verfügung. Das kollektivvertragliche Jahresbruttogehalt liegt bei mind. € 49.000,-. Eine marktkonforme Überzahlung ist vorgesehen und orientiert sich an ihrer Qualifikation und Erfahrung.

Weitere Details finden Sie unter der K-Uni-website

Wenn wir Ihr Interesse geweckt haben, dann senden Sie Ihre aussagekräftige Bewerbung (in Deutsch oder Englisch) unter der Kennnummer 83.911 an unser ISG-Karriereportal oder per eMail.
Besuchen Sie uns auf isg.com/jobs - hier finden Sie täglich neue Jobangebote.

Za razširitev ekipe za upravljanje produktov išče K-Uni motivirano in zavzeto osebo za delovno mesto: Vodja produktnega menedžmenta. Naloge: Medoddelčno upravljanje produktov (razvoj, proizvodnja, uvedba na trg, opustitev)..Profil: Uspešno zaključen tehnični študij ali primerljiva tehnična izobrazba z izkušnjami na področju upravljanja produktov (PVC-profili).. Prijava v 30 dneh preko povezave.

Ne odlašaj s prijavo!
Bodi med prvimi.
 Prijavi se zdaj

Opis delovnega mesta

Podjetje K-Uni GmbH je vodilni proizvajalec posebnih komponent za toplotnoizolacijske kompozitne sisteme v Evropi. Podjetje razvija in proizvaja sisteme profilov iz umetne mase za fasade ETICS in je partner vseh priznanih proizvajalcev sistemov ETICS.
Za razširitev ekipe za upravljanje produktov išče K-Uni motivirano in zavzeto osebo za delovno mesto:

Vodja produktnega menedžmenta (m/ž/d)
ETICS/suhomontažna dela (Beljak/Koroška)

Vaše delovne naloge in odgovornosti:
• Medoddelčno upravljanje produktov (razvoj, proizvodnja, uvedba na trg, opustitev)
• Upravljanje podatkov o produktih/izdelava tehničnih podatkovnih listov/risb itd.
• Izvajanje in spremljanje certificiranja produktov, standardov in smernic za obdelavo ter dovoljenj
• Sodelovanje v združenjih in skupinah za kakovost
• Izdelava analiz trga in konkurence, tehnične dokumentacije
• Tehnična podpora za stranke in sodelavce
• Analiza uspešnosti skupin produktov
• Izvajanje zunanjega in notranjega usposabljanja glede produktov

Kaj pričakujemo

• Uspešno zaključen tehnični študij ali primerljiva tehnična izobrazba z izkušnjami na področju upravljanja produktov (PVC-profili)
• Več let poklicnih izkušenj in poglobljenega znanja na področju ETICS/suhomontaže
• Poznavanje standardov kakovosti in smernic za obdelavo (ETICS)
• Zelo dobre komunikacijske sposobnosti
• Dobre samoorganizacijske sposobnosti v zapletenih procesih
• Sposobnost timskega dela in zanesljivost

Kaj nudimo

K-Uni vam ponuja zahteven in raznolik položaj v mednarodnem okolju, dobro delovno vzdušje, ravne hierarhije in kratke poti odločanja. K-Uni vam poleg fiksne plače in spremenljivega bonusa zagotavlja tudi službeni avto za zasebno uporabo. Letna bruto plača v skladu s kolektivno pogodbo znaša najmanj 49.000,00 €. Predvideno je višje plačilo v skladu s trgom, ki temelji na vaših kvalifikacijah in izkušnjah.
Več podrobnosti najdete na spletni strani podjetja K-Uni

Če smo zbudili vaše zanimanje, nam pošljite svojo popolno prijavo na delovno mesto (v nemščini ali angleščini) z navedbo identifikacijske številke 83.911 prek našega portala ISG-Karriereportal ali po e-pošti.
Obiščite našo spletno stran isg.com/jobs – tukaj boste vsak dan našli nove ponudbe za delo.

Izberi področje dela