Zaposlitveni portal MojeDelo.com za optimalno delovanje uporablja piškotke. Ali se strinjate z njihovo uporabo? Strinjam se Želim izvedeti več

Monter - inštalater strojnih instalacij (dolgoročna zaposlitev)

13.7.2018
DA BO MONT D.O.O.
Slovenija
m/ž
Povej naprej
Kompatibilnost
Aktiviraj svoj karierni profil in si oglej kako se ujemaš z delovnim mestom
Spletna stran:

Monter - inštalater strojnih instalacij

Da Bo Mont d.o.o. smo družinsko podjetje z več kot 25-letno tradicijo. Ekipo sestavljamo izkušeni strokovnjaki z različnih področij našega poslovanja od kvalitetnega svetovanja, investicijskega in projektnega načrtovanja do profesionalne izvedbe: od zahtevnih poslovnih in industrijskih objektov, individualne stanovanjske gradnje do najzahtevnejših energetskih projektov. Ukvarjamo se tudi z adaptacijami vseh vrst objektov, kjer nudimo celo paleto storitev od analize, izdaje energetskih izkaznic, pridobivanja nepovratnih sredstev do kvalitetne izvedbe ukrepov!

Več na: www.dabo.si

Zaposlujemo izkušene monterje na področju izvedbe instalacij - vodovod, ogrevanje, prezračevanje, hladilna tehnika, plin...

Prednost imajo kandidati z izkušnjami na iskanem področju.

Delovne naloge:

  • Branje načrtov
  • Poznavanje montaže sanitarnih elementov, radiatorjev, kanalizacije, vododvoda, ogrevanja..

Redno, urejeno in dobro plačano delo za nedoločen čas.

Ustrezne kandidate vabimo k prijavi po e-pošti na mail:

andrej.dajcman@dabo.si

(oziroma prek e-sistema MojeDelo.com).

Za dodatne informacije lahko pokličete na: 041 322 230, pon.-pet. Od 15h-18h, g. Dajčman.

Ne odlašaj s prijavo!
Bodi med prvimi.

Opis delovnega mesta

Zaposlujemo izkušene monterje na področju izvedbe instalacij - vodovod, ogrevanje, prezračevanje, hladilna tehnika, plin.

• Poznavanje montaže sanitarnih elementov, radiatorjev, kanalizacije, vododvoda, ogrevanja

Kaj pričakujemo

Kaj nudimo

Za dodatne informacije lahko pokličete na 041 322 230, pon.-pet. Od 15h-18h, g. Dajčman.

Izberi področje dela