Operater varilnega robota (m/ž)

8.4.2021
Baumüller Dravinja d.o.o.
Slovenske Konjice
m/ž
Povej naprej
Kompatibilnost
Aktiviraj svoj karierni profil in si oglej kako se ujemaš z delovnim mestom
Baumüller  Dravinja d.o.o.
Spletna stran:

Elektrikar specialist (m/ž)

Za delo v Slovenskih Konjicah iščemo iz regij: Celje, Rogaška Slatina, Slovenj Gradec, Velenje, Slovenska Bistrica Maribor in Ptuj, kandidate za delovno mesto

Vaše delovne naloge bodo:

  • posluževanje in programiranje varilnega robota
  • kontrola pravilnega delovanja robota
  • redno vzdrževanje robota in manjša popravila
  • izvajanje kontrole polizdelkov
  • upoštevanje navodil nadrejenega in navodil iz varstva pri delu
  • opravljanje drugih del po nalogu vodje in organizacijskih predpisih

Pogoji:

  • srednja poklicna ali srednja tehnična šola (IV. ali V. stopnja), smer strojništvo in obdelava kovin
  • poznavanje rokovanja s kovinskimi materiali
  • znanje s področja varjenja po MIG/MAG in TIG postopku
  • zaželen opravljen izpit za varilca oz. delovne izkušnje s področja varjenja
  • pasivno znanje nemškega jezika
  • osnovno računalniško znanje v okolju Windows
  • zanesljivost, natančnost
  • sposobnost dela v skupini

Nudimo vam:

Takojšnjo sklenitev pogodbe s poskusnim delom v trajanju 3 mesecev.

Kandidate in kandidatke, ki jih naša ponudba zanima in ki so se v njej prepoznali, vabimo, da oddajo prijave s klikom na povezavo Prijava na delo ali pošljejo mail na hrm@baumueller.si najkasneje do 31.5.2021

Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

Ne odlašaj s prijavo!
Bodi med prvimi.

Opis delovnega mesta

Za delo v Slovenskih Konjicah iščemo iz regij: Celje, Rogaška Slatina, Slovenj Gradec, Velenje, Slovenska Bistrica, Maribor in Ptuj, kandidate za delovno mesto

Vaše naloge bodo:
- posluževanje in programiranje varilnega robota
- kontrola pravilnega delovanja robota
- redno vzdrževanje robota in manjša popravila
- izvajanje kontrole polizdelkov
- upoštevanje navodil nadrejenega in navodil iz varstva pri delu
- opravljanje drugih del po nalogu vodje in organizacijskih predpisih

Kaj pričakujemo

- srednja poklicna ali srednja tehnična šola (IV. ali V. stopnja), smer strojništvo in obdelava kovin
- poznavanje rokovanja s kovinskimi materiali
- znanje s področja varjenja po MIG/MAG in TIG postopku
- zaželen opravljen izpit za varilca oz. delovne izkušnje s področja varjenja
- pasivno znanje nemškega jezika
- osnovno računalniško znanje v okolju Windows
- zanesljivost, natančnost
- sposobnost dela v skupini

Kaj nudimo

Takojšnjo sklenitev pogodbe s poskusnim delom v trajanju 3 mesecev. Kandidate in kandidatke, ki jih naša ponudba zanima in ki so se v njej prepoznali, vabimo, da oddajo prijave s klikom na povezavo Prijava na delo ali pošljejo mail na hrm@baumueller.si najkasneje do 31.5.2021.

Izberi področje dela