Proizvodni inženir (m/ž/r) za notranjo svetlobno opremo v Nemčiji / Manufacturing engineer (m/w/d) Interior Lighting in Germany

7.9.2022
HELLA Saturnus Slovenija d.o.o.
Wembach, Nemčija
m/ž
 Prijavi se na to delovno mesto
Povej naprej
Kompatibilnost
Aktiviraj svoj karierni profil in si oglej kako se ujemaš z delovnim mestom

K sodelovanju vabimo:

PROIZVODNI INŽENIR (M/Ž/R) za notranjo svetlobno opremo v Nemčiji

Lokacija Wembach, Nemčija

Pacesetting. Passionate. Together. Kot eden vodilnih svetovnih dobaviteljev avtomobilske industrije HELLA že od leta 1899 industrijo oblikuje z inovativnimi sistemi svetlobne opreme in elektronike za vozila. Podjetje je tudi eden najpomembnejših partnerjev poprodajnega trga in neodvisnih servisnih delavnic. Motivirata nas oblikovanje mobilnosti prihodnosti in pospeševanje osrednjih tržnih trendov, kot so avtonomna vožnja, učinkovitost in elektrifikacija, povezljivost in digitalizacija ter individualizacija. Da bi to dosegli, vsak dan 36.000 zaposlenih po vsem svetu dela s strastjo, znanjem in inovativno močjo.

VAŠE NALOGE

  • Kot član ekipe za razvoj izdelkov ste povezava s proizvodnjo.
  • Preverjate in vplivate na konstrukcijo glede na izvedljivost izdelave (konstruiranje za proizvodnjo).
  • Med vašimi dejavnostmi so načrtovanje proizvodnega koncepta, povezane specifične proizvodne opreme za izdelek ter matičnih podatkov v SAP-u (npr. proizvodne kosovnice (BOM), routingov).
  • Preverjate zahtevane in razpoložljive proizvodne kapacitete.
  • Oceno tveganja na podlagi procesa FMEA izdelate sami.
  • Odgovorni ste za pravočasno dokončanje, kvalifikacijo in odobritev proizvodne opreme.
  • V sodelovanju z vodilnim inženirjem in proizvodnimi strokovnjaki boste kvalificirali in optimirali komponente, končne izdelke in proizvodni proces, dokler ne bodo pripravljeni za serijsko proizvodnjo in prenos v proizvodnjo za zagon proizvodnje.

VAŠE KVALIFIKACIJE

  • Univerzitetna diploma (visoka ali višja strokovna šola) tehnične smeri.
  • Pričakujemo tri leta poklicnih izkušenj tako v avtomobilski industriji kot tudi v proizvodnem okolju.
  • Dobro znanje nemškega in angleškega jezika (raven B1)
  • Ciljno usmerjen in strukturiran način dela v kombinaciji z visoko stopnjo fleksibilnosti
  • Visoka stopnja motivacije in osebne pobude
  • Sposobnost dela v timu, dobre komunikacijske sposobnosti in moč vzpostavljanja stikov.

KAJ NUDIMO

  • Ponujamo vam pogodbo o zaposlitvi za nedoločen čas.
  • Smo podjetje s privlačnimi plačami v skladu z dogovorjenimi tarifami industrije in sindikatov.
  • Delo na daljavo.
  • Obsežne možnosti kariere in nadaljnjega usposabljanja ter prilagodljivi modeli delovnega časa.
  • Podpora družini: družinske storitve in svetovanje o negi svojcev.
  • Restavracije v podjetju, ugodnosti za zaposlene.
  • Pokojninski načrt podjetja z dodatkom družbe HELLA.

Izkoristite priložnost in razkrijte svoj potencial v globalnem podjetju, ki vam ponuja najboljše možne pogoje za napredovanje v karieri. Svojo prijavo nam prosim pošljite prek našega kariernega portala in pri tem navedite referenčno številko req5633: PROIZVODNI INŽENIR

Ne odlašaj!
Še 4 dni za prijavo.
 Prijavi se zdaj

Opis delovnega mesta

VAŠE NALOGE

YOUR TASKS
• As a member of the product development team, you are the link to the production.
• You check and influence the design with regards to manufacturability (design for manufacturing).
• Planning the production concept, the related product-specific production equipment and the master data in SAP (e.g. production BOM’s, routings) are among your activities.
• You check the required and available production capacities.
• The risk assessment based on the process FMEA is carried by yourself.
• You are responsible for the on-time finishing, qualification, and approval of the operating equipment.
• In collaboration with the Chief Engineer and production experts, you will qualify and optimize components, end devices and the manufacturing process until they are ready for series production and transfer to SOP to production.

Kaj pričakujemo

YOUR QUALIFICATIONS
• University degree (university or technical college) in technical field.
• We require three years of professional experience in the automotive industry as well as in the production environment.
• Good German and English language skills (Level B1).
• Target-oriented and structured way of working combined with a high level of flexibility.
• High level of motivation and personal initiative.
• Team player, good communication skills and contact strength.

Kaj nudimo

Izkoristite priložnost in razkrijte svoj potencial v globalnem podjetju, ki vam ponuja najboljše možne pogoje za napredovanje v karieri.
Svojo prijavo nam prosim pošljite prek našega kariernega portala in pri tem navedite referenčno številko req5633:
PROIZVODNI INŽENIR

WHAT WE OFFER
• We offer you an unlimited employment contract.
• We are a company with attractive salaries in line with industry and workers union agreed tariffs.
• Mobile Working.
• Extensive career and further training opportunities as well as flexible working time models.
• Family support: family service and advice on caring for relatives.
• Company restaurants, employee benefits.
• Company pension plan with HELLA allowance.

Take the opportunity to reveal your potential within a global company that offers you the best possible conditions for progressing in your career.
Please send us your application through our careers portal, citing reference number req5633:
MANUFACTURING ENGINEER

Izberi področje dela