Serviser gostinske opreme (Grosuplje, redna zaposlitev)

14.10.2019
Kovinastroj servis d.o.o.
Grosuplje
m/ž
Povej naprej
Kompatibilnost
Aktiviraj svoj karierni profil in si oglej kako se ujemaš z delovnim mestom
Spletna stran:

Kovinastroj servis d.o.o. smo uveljavljeno podjetje z večletnimi izkušnjami na področju prodaje gostinske opreme, profesionalne pomivalne tehnike ter drugih proizvajalcev specialnih gostinskih pripomočkov. Na trgu smo prisotni vse od ustanovitve leta 1991, in v vseh teh letih se lahko pohvalimo z nemalo uspešno zaključenih projektov na najvišji kakovostni ravni. Poleg prodaje nudimo tudi servis gostinske in pomivalne tehnike ter tudi vse ostale opreme iz našega prodajnega programa. Stranki lahko nudimo celotno inženiring storitev kar vključuje načrtovanje projekta do končne izvedbe kuhinje na ključ.

Trenutno smo največje tovrstno servisno podjetje v Sloveniji, ki po posebnih pogodbah zagotavlja tudi 24-urni servis po vsej Sloveniji vse dni v letu, vključujoč praznike in nedelje. Izvedemo tudi montažo in zagon kompletne kuhinje tako v Sloveniji kot tudi v tujini.

Več o nas – tukaj.

Zaradi povečanega obsega dela medse vabimo novega sodelavca za delovno mesto:

Servisiranje in montiranje gostinske opreme na terenu m/ž

Delovne naloge na področjih:

  • pomivalna tehnika
  • termična oprema
  • nevtralna oprema

Iščemo sodelavca za servisiranje in montiranje gostinske opreme na terenu za pomivalno tehniko, termično ter nevtralno opremo.

Kaj pričakujemo:

Pričakujemo kandidate z izobrazbo s področja elektrotehnike in izkušnjami enakega oziroma primerljivega delovnega mesta.

Kaj nudimo:

  • stimulativen osebni dohodek
  • redno delovno razmerje za nedoločen čas s 3-mesečno poskusno dobo
  • službeno vozilo, službeni mobilni telefon, prenosni računalnik
  • prazniki dela prosti dnevi
  • enoizmenski delovni čas
  • regres, božičnica..

Sodelavca potrebujemo za dolgoročno sodelovanje.

Prijave kandidatov, ki vas delovno mesto zanima in ustrezate razpisnim pogojem, sprejemamo po e-pošti na mail: drago.brlan@kovinastroj-servis.si

(oziroma prek e-sistema MojeDelo.com).

Ne odlašaj!
Še 2 dni za prijavo.

Opis delovnega mesta

SERVISIRANJE IN MONTIRANJE GOSTINSKE OPREME NA TERENU m/ž.

- pomivalna tehnika
- termična oprema
- nevtralna oprema

Kaj pričakujemo

Kaj nudimo

- stimulativen osebni dohodek
- redno delovno razmerje za nedoločen čas s 3-mesečno poskusno dobo
- službeno vozilo, službeni mobilni telefon, prenosni računalnik
- prazniki dela prosti dnevi
- enoizmenski delovni čas
- regres, božičnica..

Prijave kandidatov, ki vas delovno mesto zanima in ustrezate razpisnim pogojem, sprejemamo
po e-pošti na mail:

drago.brlan@kovinastroj-servis.si

Izberi področje dela