Zaposlitveni portal MojeDelo.com za optimalno delovanje uporablja piškotke. Ali se strinjate z njihovo uporabo? Strinjam se Želim izvedeti več

Sodelavec/-ka v prodaji / MitarbeiterIn Vertrieb

30.1.2019
Lafarge Cement d.o.o.
Retznei
m/ž
Povej naprej
Kompatibilnost
Aktiviraj svoj karierni profil in si oglej kako se ujemaš z delovnim mestom

Naši materiali oblikujejo življenjski prostor – v Avstriji in po svetu. Skupaj gradimo prihodnost!

Iščete tisto pravo življenjsko priložnost?
Pravkar ste jo našli.

Lafarge Zementwerke GmbH je eden najpomembnejših proizvajalcev gradbenih materialov v Avstriji in hčerinska družba vodilne mednarodne skupine LafargeHolcim, ki deluje v 80 državah po svetu in zaposluje 90.000 ljudi.

Za svojo lokacijo v kraju Retznei
iščemo

sodelavca/-ko v prodaji (polovični 20-urni delovni čas)

Kaj lahko pričakujete:

  • Delo v prodajni ekipi
  • Pomoč vodje prodaje in terenske službe
  • Revizije
  • Stik s strankami

Vaš profil:

  • Končana srednja trgovska šola
  • Dobro poznavanje obdelave elektronskih podatkov
  • Pogoj je znanje slovenskega jezika
  • Hitro dojemanje, dobra sposobnost koncentracije
  • Zelo natančno, sistematično in učinkovito delo

Ponujamo vam:

  • Intenzivno uvajanje
  • Zanimivo in raznoliko delo v dobro vpeljani ekipi
  • Plačilo od 2.391,23 € bruto za polni delovni čas (kolektivna pogodba za kamnoseško in keramično industrijo)

Prijavite se zdaj. Veselimo se vaše prijave.

Svojo popolno prijavno dokumentacijo pošljite najpozneje do 28. februarja 2019 gospe Bettini Bauer na naslov recruiting.austria@lafargeholcim.com.

Sprejemamo prijave, samo v nemškem jeziku.

Ne odlašaj!
Še 6 dni za prijavo.

Opis delovnega mesta

iščemo:
● Delo v prodajni ekipi
● Pomoč vodje prodaje in terenske službe
● Revizije
● Stik s strankami

Kaj pričakujemo

Vaš profil:
● Končana srednja trgovska šola
● Dobro poznavanje obdelave elektronskih podatkov
● Pogoj je znanje slovenskega jezika
● Hitro dojemanje, dobra sposobnost koncentracije
● Zelo natančno, sistematično in učinkovito delo

Kaj nudimo

● Intenzivno uvajanje
● Zanimivo in raznoliko delo v dobro vpeljani ekipi
● Plačilo od 2.391,23 € bruto za polni delovni čas (kolektivna pogodba za kamnoseško in keramično industrijo)

Svojo popolno prijavno dokumentacijo pošljite najpozneje do 28. februarja 2019
gospe Bettini Bauer na naslov recruiting.austria@lafargeholcim.com.

Prijave sprejemamo v nemškem jeziku.

Izberi področje dela