Viličarist m/ž (dolgoročna zaposlitev)

3.9.2021
EUROBOX, PROIZVODNJA IN TRGOVINA, D.O.O.
Cerknica
m/ž
Povej naprej
Kompatibilnost
Aktiviraj svoj karierni profil in si oglej kako se ujemaš z delovnim mestom
Spletna stran:

Viličarist m/ž

Podjetje Eurobox d.o.o je proizvodno podjetje za izdelavo kartonske embalaže. Kvaliteta našega dela temelji na izkušnjah, ki smo jih skozi vsa leta uspešnega sodelovanja pridobili.

Več o nas: https://www.eurobox.si/

V svoj kolektiv sprejmemo novega sodelavca za delovno mesto:

Delovne naloge:

  • nakladanje in razkladanje tovornjakov,
  • pravočasni prevoz materiala do strojev,
  • ustrezno označevanje, pakiranje in skladiščenje izdelkov,
  • skrb za čistočo skladiščnih prostorov, viličarjev ter okolice.

Kaj pričakujemo:

Od izbranih kandidatov pričakujemo natančnost, točnost, vestnost ter dobro medsebojno sodelovanje.

Kaj nudimo:

Nudimo zaposlitev za nedoločen čas z 1-mesečnim poskusnim delom. Redno plačilo.

Dodatne informacije po telefonu: 01 70 90 590.

Kandidate, ki vas delovno mesto zanima in ustrezate razpisnim pogojem, vabimo k prijavi na e-naslov:

nadja.pozar@eurobox.si

(oziroma prek e-sistema MojeDelo.com).

Ne odlašaj s prijavo!
Bodi med prvimi.

Opis delovnega mesta

Podjetje Eurobox d.o.o je proizvodno podjetje za izdelavo kartonske embalaže. Kvaliteta našega dela temelji na izkušnjah, ki smo jih skozi vsa leta uspešenega sodelovanja pridobili.

V svoj kolektiv sprejmemo novega sodelavca za delovno mesto: Viličarist m/ž

- nakladanje in razkladanje tovornjakov,
- pravočasni prevoz materiala do strojev,
- ustrezno označevanje, pakiranje in skladiščenje izdelkov,
- skrb za čistočo skladiščnih prostorov, viličarjev ter okolice.

Kaj pričakujemo

Kaj nudimo

Izberi področje dela