Zaposlitev v proizvodnji bivalnih enot v Gornji Radgoni

9.4.2021
ARCONT d.d. in ARCONT IP d.o.o.
Gornja Radgona
m/ž
VROČ OGLAS DANES
Povej naprej
Kompatibilnost
Aktiviraj svoj karierni profil in si oglej kako se ujemaš z delovnim mestom
Spletna stran:

Sodelavec za servisiranje stavbnega pohištva na terenu

Smo vodilni evropski proizvajalec modularnih bivalnih enot in montažnih bivalnih objektov in kompetenčni center mednarodnega koncerna Walter Group.
Zaradi povečanega obsega dela iščemo okrepitve v naši proizvodnji v Gornji Radgoni.

Zato v svoje vrste vabimo kandidate za naslednja delovna mesta:

Kandidate, ki jih naša ponudba zanima, vabimo, da se nam čim prej javijo.

Potrudili se bomo, da bomo zadostili vašim pričakovanjem.

Prijave in informacije: 02/5644205 oz. kadri@arcont.si.

Rok za prijavo: 18.4.2021

Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

Ne odlašaj!
Še 7 dni za prijavo.

Opis delovnega mesta

Kovinar (m/ž)
Vzdrževalec – elektrikar
Vzdrževalec – strugar
Monter m/ž
Elektrikar (m/ž)

Delo bo potekalo v moderno opremljeni proizvodnji v Gornji Radgoni.

Kaj pričakujemo

Kaj nudimo

Za informacije in prijave: 02/5644205 oz. kadri@arcont.si.

Izberi področje dela